Usługi

PHU ART wychodząc naprzeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom Klientów, oprócz zaopatrywania ich w najwyższej jakości materiały techniczne, już dawno poszerzył swoją ofertę o doradztwo techniczne. Z przyjemnością i wielką satysfakcją możemy powiedzieć, że wycinamy uszczelki zarówno według obowiązujących norm PN, DIN, ASME, EN jak i na zamówienie według wzorów, rysunków lub na podstawie dostarczonych do naszej Firmy elementów.

Uszczelki wykonywane są z fibry, preszpanu, tereszpanu, gumy, teflonu, tektur, płyt uszczelkarskich, płyt korkowych i korkowo-gumowych. Wszystkie materiały są znanych i sprawdzonych producentów, a my ze swojej strony staramy się mieć je w ciągłej sprzedaży. Posiadane przez Nas uszczelnienia spełniają obowiązujące normy i posiadają aktualne certyfikaty.

Bogaty asortyment, doradztwo i nastawienie na szybką i rzetelną obsługę naszych Klientów pozwala nam na zaspokojenie potrzeb i realizację nawet najbardziej indywidualnych zamówień. Naszym odbiorcom gwarantujemy elastyczność, szybkość działania i dostawę towaru w ilościach hurtowych jak i jednostkowych.

Zapraszamy do współpracy